Edebiyatımızda kelime üstadı olarak bilinen ve genellikle şiirleriyle edebiyat dünyası içerisinde silinmeyen izler bırakan yazarlar varsa da, çok azı bu büyük yeteneklerini romanlarında kullanmak konusunda ısrarcı olmuştur. Cümleleriyle bir efsaneye dönüşen ve internet üzerinde de en çok paylaşılan cümleler olarak, edebiyata yeni bir soluk getiren yazarımızın yeni kitabı Yaralı, aynı çizgide üretilmiş bir eser olarak kısa süre içerisinde okuyucuların yoğun şekilde ilgisini çekmiş durumda.

Önceki eseri olan Kıyısızlar ile Kahraman Tazeoğlu son derece özgün ve yaşanmışlıklara tercüman olan bir dil yapısı kullanmasıyla, okuyucular arasında kısa süre içerisinde ünlenmekle birlikte, genç nesil tarafından yoğun bir şekilde sahiplenilmiş ve internet üzerinde de kısa süre içerisinde bir fenomene dönüşmüştü. Yazarın yeni kitabıyla ilgili beklentilerin artmasına kayıtsız kalmayan Tazeoğlu yeni kitabını okuyucuların beğenisine sundu.

Yaralı

Yaralı

Yaralı Beklenen Büyük İlgiyi Görüyor

Yazarın yeni kitabı Yaralı, adından da anlaşılacağı gibi aşk yarasını ana teması üzerine kurgulanmış ve bu durumu daha önce benzeri olmayan argümanlar ve kelime oyunlarıyla, olduğundan daha açık bir şekilde anlatmayı başarmış. Kahraman Tazeoğlu’ nun bu kendisine özgü yeteneği edebiyat ilgilileri tarafından yoğun bir şekilde ödüllendiriliyor ve yazar her geçen gün daha fazla tanınmaya ve okunmaya devam ediyor. Yeni çıkan kitaplar arasında henüz yerini almış olan bir eser olsa da çok kısa süre içerisinde en çok satanlar arasında yer bulacağına kesin gözüyle bakılıyor.

 

Yazar: Kahraman Tazeoğlu

Kitap: Yaralı

ISBN: 9786054994908

Sayfa Sayısı: 320

Yayın Yılı: 2014

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*