Meis ve Türkiye Kaş ilçesine kadar kitapta birçok yere ait konular bulacaksınız. Ti Amo Ada özellikle aşkın büyüsünü verecektir. Kitabın kahramanı çok etkili kişisel özelliklere sahip sakin biridir. Her durumda herkesi sakinleştirmeyi başaran biridir.

Ti Amo Ada Hayatı Sevenlerin Romanıdır

Giovanni her zaman isteklerinin peşinden koşan azimli biridir. Olumlu bir düşünce yapısına sahip olum olumsuzluklara onun hayatında yer yoktur. Ti Amo Ada yaşamdan izleri sunar. Adanın yaşamında kendini bulmak için yol çizdiği sırada insanların birbirlerine karşı kırıcı olmaları onu da etkiler.

Ti Amo Ada

Ti Amo Ada

Giovanni her zaman hayattan bir ders çıkartılması gerektiğini düşünüyor. Çevresini her zaman olumlu düşünceler aşılıyor. Hayatı hayal dünyası olarak görmeyen biridir. Kitapta kendinizden birçok ufak ayrıntı bulacaksınız. Hikmet Gedikli tarafından kaleme alınan eser özellikle yazardan da izler taşır. Kitabı elinizden düşüremeyeceksiniz ve beğenerek okuyacaksınız. Kitabın beğeni kazanması çok satanlar listesinde yer almasını sağlamıştır.

Kitabın konusu aşk, doğa ve deniz manzaraları ile yüklü bir gezinti diyarı gibidir. Kendinizi değişik yörelerin güzelliklerine kaptıracaksınız. Hikmet Gedikli umutların hep canlı tutulması gerektiğini anlatır. Kitabında bu noktaya önem verir. Eleştirmenler tarafından büyük beğeni kazanan kitabı okurlar da beğenmiştir. Kitabı okurken aşkın büyüsünü sizler de göreceksiniz. Yaşamı canlı tutmak için verilen mücadele ve sonrasında gelen mutluluklar sizleri de etkisi altına alacaktır.

Kitap: Ti Amo Ada

Yazar: Hikmet Gedikli

ISBN: 9786051284453

Sayfa Sayısı: 340

Baskı Yılı: 2013

Etiketler:

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*