Yaşam içerisinde özellikle Türk edebiyatını canlandırması yönünden kendi kimliğini sergileyen bir yazardır. Tanpınar’a Biraz Huzur Verelim yaşam içerisinde birçok yönüyle tarihe imza attı. Edebiyat dünyasında kendi kişisel kimliğini ön plana sergileyen Tanpınar kendisinden sonra gelenlere de örnek olmuştur. Edebiyat dünyasının sanat dünyası ile birleştiği çizgileri birlikte ele alır.

tanpınara biraz huzur verelim

tanpınara biraz huzur verelim

Tanpınar’a Biraz Huzur Verelim Romanı ile Sanatta Bütünleşeceksiniz

Tanpınar kendi şiir dünyasında şiir estetiğine önem vermiştir. Sanat akımıyla birleştirerek halka geniş aydınlık ufuk açar. Kaliteli bir anlatım her zaman sizlerin büyülü dünyasını geliştirecektir. Şiirlerinde psikolojik anlatımı ile birlikte yaşamın içinden aldığı çizgileri kaynaştırarak kişilere sunar. Tanpınar’a Biraz Huzur Verelim özgün anlatımıyla özellikle kişi dünyasını da geliştirecek özel bir romandır.

Şiir dünyasının özelliklerini sizlere Oğuz Demiralp kendi anlatım biçimiyle sunar. Şiir dünyasının kendine has çizgileri kitabın ana temasında sizlere sunulur. Şiir anlatım tarzı ile büyülü dünyanın kapılarını sizlere açacak bir kitaptır. Kişi dünyasını etkileyecek ve sizleri farklı dünyaya götürecek bir romandır.

Yazar Oğuz Demiralp kendi iç dünyasından da esintiler yaşayacaksınız. Yaşam içerisinde kişiler şiirlerle kendi dünyalarını oluşturur. Şiir dünyası ve özellikle belirtilenler kendi dünyanızı şekillendirecektir. Huzurla okunacak bir romandır. Şiir güzelliğini sizlere ayrıntılarıyla sunacaktır. Kişinin yaşam içerisinde özellikle dünyasını değiştiremeyecek tüm ayrıntıları kitapta bulacaksınız. Yaşamın en güzel boyutu şiirle sizlere sunulacaktır.

Kitap: Tanpınar’a Biraz Huzur Verelim
Yazar: Oğuz Demiralp
Sayfa: 180
İstanbul, 2014
ISBN : 9789750830228

Etiketler:

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*