Clair Teddy ve Will farklı hayatları yaşayan üç küçük çocuktur. Sona Kalan üç çocuğun hayatlarını benzer olaylarla birleştirecektir. Aileleri ve koruyucu aileleri ölmüş hayatları birden değişmiştir. Kendilerini farklı olayların içerisinde bulan üç çocuk bu olaylardan sıyrılmak için mücadeleye birlikte atılırlar. Ailelerin ölmesi olayların boyutunu değiştirmiştir. Çocukların kaderleri korkunç olmaya başlamıştır.

Sona Kalan Önemli Bir Eserdir

Olaylar ilginç bir gelişme sergiler. Dedektif araştırırken birçok olayın da benzediğini fark eder. Sona Kalan yaşam mücadelesi vermek isteyenlerin öyküsüdür. Yaşam farklı hal alır. Çocukların kurtarmak için büyük mücadele başlar. Karakterli güzel belirlenmiş bir romandır. Gerilim polisiye tarzı yazılmış başarılı bir hikâyedir.

Sona Kalan

Sona Kalan

Yazar Tess Gerritsen farklı anlatımıyla okuyucuyu romana çeker. Yaşamı sorgular ve başarılı operasyonla çocukları kurtarmak için bir ilke imza atar. Sade bir anlatım ile başarıyı yakalamıştır. Okuyucunun etkileneceği güzel ve kaliteli bir eserdir. Yapıtların kendine has akıcı anlatımını kitapta bulacaksınız. Çocukların kaderleri değişirken ailelerin ölüm nedeni hep benzerlik gösterir.

Yazarın güzel bir polisiye eser yazması ve arşivlerden yararlanması da önemlidir. Tess Gerritsen önemle üzerinde kurtarılmayı bekleyen çocukların hikâyesini anlatır. Sadelik ve akıcılık mükemmel şekilde birleşmiştir. Yaşamı sorgular ve güzelliği sizlere sunar. Güzel ve akıcı anlatım sizleri büyüleyecektir. Güzel anlatımı ile etkileyici bir tarzı sizlere sunan başarılı bir öyküdür. Başarılı bulunan kitap özellikler sizleri etkileyecek tarzda yazılmış önemli bir eserdir.

Yazar: Tess Gerritsen

Kitap: Sona Kalan

Sayfa Sayısı: 480

Baskı Yılı: 2014

ISBN:  9786053482413

 

Etiketler:

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*