Her çocuğun kütüphanesinde mutlaka bulunması gereken Son Olimposlu miniklerin hayal dünyalarına hitap eden, soluksuz okuyacakları ve okuduklarından da büyük bir keyif alacakları eserler arasında yer alıyor. Yazar Rick Riordan küçük okurlarını bu kez Antik Yunan Tanrıları’nın dünyasına doğru unutulmaz bir yolculuğa çıkarıyor. Ayrıca yazar eserinde çocukları etkilemeyi de başarıyor.

Son Olimposlu Çocukların Hayal Dünyalarına Hitap Ediyor

Sadece çocukların değil yetişkinlerin de etkilenebileceği bu Son Olimposlu kitabında Antik Yunan Tanrılarının hala yaşadığı ve hatta aileden birinin bu tanrılardan biri olduğu ortaya çıkıyor. Rick Riordan bu eserinde kitabın baş karakterinin büyülü bir dünyaya nasıl adım attığını anlatıyor. Birden olağan üstü güçlere sahip olduğunu fark eden karakter bu güçlerini ne yönde kullanacak?

Son Olimposlu

Son Olimposlu

Gizli güçlerden kimler rahatsız olacak? İşte bu soruların yanıtları kitapta son derece keyifli bir anlatım tarzı ile okuyucuya aktarılıyor. 8 -12 yaş arası tüm çocukların mutlaka okuması gereken kitap, çok satan kitaplar kategorisinde yer alıyor. Hem kız hem de erkek çocukların severek okuyacakları bu kitap, çocuklar için harika bir hediye seçeneği de olabilir.

2010 yılında okuyucuları ile buluşan kitap yüksek satış grafiğini korumayı sürdürüyor. Çocuk kitapları serisi ile küçüklerin en sevdiği yazarlardan biri olmayı başaran yazar Riordan bu eseri ile çocukların hayranlıklarını bir kez daha tazeledi. Dünyanın pek çok ülkesinde aynı anda satışa sunulan eser çocuklar için önemli mesajlar da içeriyor.

ISBN: 9786051113821

Sayfa sayısı: 376

Yayın Yılı: 2010

Yazar: Rick Riordan

Kitap: Son Olimposlu

Yazıdaki Yorumlar
  1. leyla toplan

    Çocuklar için ideal bir kitap ve çocukların zihinsel açısından okunması gereken kitaplardan birisi diye düşünüyorum.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*