Son zamanlarda sitemizin kitap tavsiye kategorisinde yer alan ve gerek ismi gerekse de konusu ile büyük ilgi çeken Sevmek, Sevinmek, İyi Şeyler Üzerine adlı kitabımız her gün binlerce okuyucu tarafından incelenen kitaplara arasında yer alıyor. İsmi ile okuyucuya pozitif bir enerji veren bu eseri siz de hemen okumak ve iyi düşünceler ile dolup taşmak için sipariş edebilirsiniz. Başarılı yazar Yaşar Kemal tarafından yazılan bu eseri okuduktan sonra etkisinden uzun süre kurtulamayacak ve hayatınızın akşını değiştireceksiniz.

Hayatını tamamen hümanizm üzerine kuran bir yazar olan Yaşar Kemal bu eseri ile Türk edebiyatındaki saygın yerini kalıcılaştırıyor. Sevgi, saygı ve hoşgörü üzerine yazılan bu eseri ile kısa sürede geniş bir okuyucu kitlesine ulaşmıştır. Okumanın keyfine varacağınız bu eserde çevrenize, sevdiklerinize ve içinde yaşadığınız topluma daha sıcak yaklaşacaksınız.

Sevmek, Sevinmek, İyi Şeyler Üzerine

Sevmek, Sevinmek, İyi Şeyler Üzerine

İyi Şeyler Üzerine Düşünün, İyi Olsun

Kültür, edebiyat ve özgürlük üzerine olan en temel düşüncelerini bu eserinde bir araya getirerek okuyucuya sunan Yaşar Kemal, bu eserini okuyan herkes gibi siz de çok beğeneceğinizden emin olabilirsiniz. Dünya görüşünüzü değiştirecek ve hayatınızın dönüm noktası olacak olan bu Sevmek, Sevinmek, İyi Şeyler Üzerine eseri ile mutluluğun formülünü bulabilirsiniz. Özellikle gençlere hitap eden bu eser, hayatın daha başında olan kişilerin hata yapmadan ilerlemesi için rehber oluyor. Karamsarlığa düşen herkes için mükemmel bir umut ışığı olacak olan bu eser ile hayatınızı düzene sokmaya ne dersiniz?

Kitap adı: Sevmek, Sevinmek, İyi Şeyler Üzerine

Yazar: Yaşar Kemal

ISBN: 9789750830334

Yayım yılı: 2014

Sayfa: 116

Etiketler:

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*