Son dönemde kitap yorumları kategorisinde yer alan ve manevi açıdan okuyucunun büyük ilgisini toplayan Osmanlı Şiiri Antolojisi adlı kitabımız okuyucuyu derinden etkileyerek Osmanlı’nın her alanda iyi yanlarının olduğunu günümüz insanlarına sunuyor. Başarılı ve usta yazar Ahmet Atilla Şentürk tarafından yazılan bu eser okuyan herkes tarafından olumlu tepkiler alıyor ve elden ele hızla dolaşıyor.

Osmanlı Şiiri Antolojisi ve Günümüz İnsanı

Osmanlı’nın gerek mimarisi, gerek kültürü ve gerekse de sanatı hakkında çok bir bilgisi olmayanlara Osmanlı’nın nasıl bir saltanata sahip olduğunu en ince ayrıntısına kadar anlatacak olan bu eser günümüz insanlarının göğsünü kabartacak ve derin duygular içerisine girmesine yardımcı olacak.

Osmanlı Şiiri Antolojisi, Ahmet Atilla Şentürk

Osmanlı Şiiri Antolojisi, Ahmet Atilla Şentürk

Edebiyat alanında yazdığı eserler ile önce okurun daha sonra de sanatçıların ilgisini üzerine toplayan Ahmet Atilla Şentürk bu eseri ile üzerinde olan ilgiyi daha da katlayarak günden güne artmasını sağlıyor. Başarılı yazar Osmanlı şiiri ile tarihe mal olan önemli insanların duygu ve düşüncelerini, gündelik hayatlarını, yaşam felsefelerini, inançlarını, gelenek ve göreneklerini, kültürlerini anlatarak geçmişteki insanların yaşayışlarını hem günümüz insanına hem de geleceğin nesline anlatıyor.

Osmanlının hayatını hiçbir belge de ve kitapta olmadığı kadar samimiyetle açıklıkla yazan Ahmet Atilla Şentürk, bu aşamada diğer yazarlardan bir adım öne çıkıyor. Kitap okumanın zevkine varacağınız bu eserin başucu kitabını olacağından emin olabilirsiniz. Bu muhteşem eseri en kısa zamanda okumak için tek tıkla sitemizden sipariş edebilirsiniz.

Kitap adı: Osmanlı Şiir antolojisi

Yazar: Ahmet Atilla Şentürk

ISBN: 9789750808159     

Sayfa: 580

Yayın yılı: 2004

 

 

 

 

 

 

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*