Trabzonlu genç yazar Elif Tuğçe Balaban’ın ilk kitabı Keşke, hepimizin keşke dediğimiz anları da hatırlamamıza neden oluyor. Yazar bu romanını 30 yaşlarında bir erkeğin yaşadıklarından ilham alarak yazmıştır. Kitapta yanlış evlilik yapan ya da ani bir kararla düşünmeden bir evliliğe adım atan genç çiftelerin yaşadığı sorunları konu ediliyor. Bu evliliklerde kısa süre sonra ciddi sorunlar ortaya çıkıyor ve ilişkiler kopma noktasına geliyor.

Ancak hem toplum hem de aile yakınları ilişkilerin bozulmasını kabul etmiyor. Bu durumda da yasak ve gizli ilişkiler yaşanmaya başlıyor. Toplumumuzda sıkça rastladığımız bu olaylar yazarın güzel ve akıcı diliyle okuyucuya yansıtılmış. Okuyucu kitapta yaşanan olayları mutlaka gerçek yaşamında da görmüş, duymuş ve yaşamıştır.

Keşke Sizin Keşkelerinizi de Yansıtıyor

Keşke

Keşke

Kitabın ana karakteri bir erkek ve yazar Elif Tuğçe Balaban burada bir erkeğin duygularını anlatmaya çalışıyor. Kahramanın eşiyle ve sevgilisiyle yaşadığı ve gelgitlerle dolu çelişkilerini kendi gözüyle anlatmaya çalışıyor. Ancak bir kadın için bir erkeğin duygularını anlatmak hiç de kolay olmasa gerek. Ama yazar Keşke kitabında bunu başarıyla yapıyor.

Herkesin hayatında keşke dediği anlar olmuştur. Bu nedenle Keşke kitabında siz de kendinizden bir şeyler bulacak ve pişmanlıklarınızı hatırlayacaksınız. Bir erkeğin duygularını bir kadının ağzından okumak okuyucu için de ilginç olacaktır. Kitap edebiyat kategorisinde yerini almıştır. Liste fiyatı 14,00 lira olan kitabı indirimli fiyatıyla 11, 20 liraya alabilirsiniz.

Yazar: Elif Tuğçe Balaban

Kitap: Keşke

ISBN: 6056485367

Sayfa Sayısı: 160

Yayın Yılı: 2014

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*