Karamsar tablolardan, başka noktalar çıkarmak, o olumsuzlukları çevirip başka bir değerlendirmenin içerisinde olmak ve sonucunda yeni kazanımlara sahip olmak, gerçekten sıra dışı bir deneyim olacaktır. Bu deneyim ile birlikte, bazı durumlarda değişecek ve daha yenilikçi ve daha olağan dışı durumlar ile karşılaşmanın önü açılmış olacaktır. Karanlığın Faydaları adlı bu eser, sizlerde değişik durumlar, keşfedilecek yeni aksiyonların ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Yazar Ror Wolf tarafından kaleme alınan bu eser, sizlere kötü gibi görünen tüm olaylardan ders çıkarmanızı sağlayan bir eserdir. Karamsar tablolar ile durumların aslında iyiye doğru gittiğini ifade eden yazar, bu davranışı ile şekillendirdiği eserini farklı dünyalara hitap etmek için aracı kılmıştır. Değişik durumlardan ders çıkaracak bir konunun etrafında dönen bu eser, her açıdan sizleri etkileyecek nitelikte ve özelliktedir.

Karanlığın Faydaları

Karanlığın Faydaları

Karanlığın Faydaları İle Derinliklerde ki İyilikler

Hayat içerisinde yaşayacağınız, kazalar, ayrılıklar, vedalar, talihsizlikler ve daha bir sürü olumsuz olay, sizlere bir noktada ders verecek öğeleri içeriyor. Yazar bu noktaya eğilerek Karanlığın Faydaları adlı bu eserini oluşturdu ve sonucunda ortaya çok sıra dışı bir eser çıkmış oldu. Her açıdan bakıldığında, etkileyici ve sıra dışı bir durumda seyreden bu eser, sizleri de etkisi altına alacaktır.

Bu etki ile hayata karşı olan bakış açınız değişecek ve daha farklı bir hüviyete bürünmüş olacaksınız. Ror Wolf bu eseri ile sizleri derinlerde ki iyiliklere davet ediyor.

Yazar: Ror Wolf

Eser: Karanlığın Faydaları

ISBN: 9786051417646

Sayfa Sayısı: 275

Yayın Yılı: 2014

Etiketler:

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*