2014 yılı başlarında yayınlanan bu kitapta, üzerinden yıllar, yüz yıllar geçmesine rağmen hale gizemini koruyan, tüm teknolojik gelişmelere rağmen hala tam olarak açıklanamamış olaylar anlatılmaktadır.

Gizemli Olaylar: Sırrı çözülememiş gizemli olaylar ismiyle DNS Yayınları tarafından hazırlanan ve piyasa sürülen kitap, kısa sürede en çok satanlar kategorisinde kendine yer bulmuştur. Kitabın yazarı olarak DNS Yayınları imzası bulunmaktadır. Yayınevi, geniş bir araştırma ile birbirinden ilginç toplam 26 olay ve kişiyle ilgili bugüne kadar ortaya atılmış tüm iddiaları ortaya koymaktadır. Böylece kitabı okuyarak, bu olaylarla ilgili yorumlarda bulunabilir kim bilir belki de yüzlerce yıllık gizemi çözebilirsiniz.

Gizemli Olaylar

Gizemli Olaylar

Kitapta periler, cadılar, deniz kızı, vampirler gibi sıkça duyulan hemen herkesin bir şekilde fikir sahibi olduğu konularla ilgili de ayrıntılara yer verilmiştir. Gizemli Olaylar, Dünya tarihinin üzerlerinde en çok kafa yorulan, fikir yürütülen ve yüz yıllardır popülerliklerinden ve gizemlerinden bir şey kaybetmemiş olayları merak ediyor, gizemli olayların dünyasına girmek istiyorsanız, tam aradığınız kitap.

Gizemli Olaylar: Sırrı çözülememiş gizemli olaylar kitabında, sırasıyla insanlık tarihinde yer etmiş ve gizemini hala koruyan şu olaylara yer verilmektedir;

Dyatlov Geçidi, Tamam Shud, Roswell, Kelly Hopkinsville, Philadelphia Deneyi, SS Ourang Medan, Karındeşen Jack, Atlantis, Kendiliğinden Yanan İnsanlar, Vampirler, Kurt Adamlar, Cadılar, Deniz Kızı, Periler, Kocaayak Yeti, Stonehenge, Vojnich El Yazması, Kayıp Kıta Lemurya, Bermuda Şeytan Üçgeni, Dogon Kabilesi, Parapsikoloji, Nostradamus, Torino Kefeni, Ölüler Kitabı, Punt Ülkesi, Gılgamış Destanı,

 

Yazar: DNS Yayınları

Kitap: Gizemli Olaylar: Sırrı çözülememiş gizemli olaylar

ISBN:

Sayfa Sayısı: 173

Yayın Yılı: 2014

Etiketler:

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*