Değişik bir anlatım, farklı bir yaklaşım ve sonucunda ortaya çıkan etkili bir eser. Fi, daha önce tanımadığınız, daha önce tanıyıp ta asla deneyemeyeceğiniz unsurların bir araya gelmesi ile oluşan bir eserdir. Deneyim sahibi olmak zordur ama hatanın üzerine gitmek, hatayı ortaya çıkarmak, hele ki bu hata kendinizin hatası ise, daha da zordur. Eser, bunu ele alıyor ve deneyimlere ancak hatalar sonucu ulaşabileceğinizin ödevini veriyor sizlere.

Yazar Akilah Azra Kohen tarafından kaleme alınan bu eser, düşsel öğelerden sıyrılıp farklı durumları ele almayı, gerçek duygular ile yüzleşmeyi ve sonucunda bir başarıya sahip olmayı amaçlıyor. Bu amaca tam anlamı ile ulaşıldığını söyleyebiliriz. Etkileri ve derinlikleri ile ele alındığında eser, bu amaca ulaşıldığı hemen ortaya çıkacaktır. Sizlerde bu amaca ulaşmak ve deneyimlerin sonucunda, deneyim kazanmak için, bu esere doğru bir yönelme içerisine girmelisiniz.

Fi

Fi

Fi İle Deneyim Kazanın

Eser tam anlamı ile farklı durumları bir araya getirmiş ve sizlere bu noktada ödevler vermiştir. Hayatın her karesi, bir yalnızlıktır ama ondan bile çıkarılacak dersler vardır. Bu önemli bir noktadır. Fi ile bu noktaya ulaşacak ve değerler arasında bir geçiş yapmış olacaksınız.

Yazar Akilah Azra Kohen, bu eserinde yer verdiği bilgiler ve değerlendirmeler ile didaktik bir havanın ortaya çıkmasını sağlıyor, bununla birlikte değişik unsurları da harekete geçirerek, sizlerin bazı kazançları elde etmenizi sağlıyor.

Yazar: Akilah Azra Kohen

Eser: Fi

ISBN: 9786054994861

Sayfa Sayısı: 600

Yayın Yılı: 2014

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*