Kitap Facebook Yokken Buralar Tarlaydı özellikle farklı konuları işleyerek kitaba güzellikler katmayı sağlar. Kitabın geliri lösemili çocuklara verilmesi düşünülür. Sanal dünyanın bir boyutu olan Facebook çarpıcı yönleriyle ele alınır. Oyunları ve paylaşımları ile insanları büyüleyen bir dünyadır. Yaşam içerisinde tanıtım yapan ve en çok beğeni alan bir paylaşım sitesi olduğu vurgulanır.

Facebook Yokken Buralar Tarlaydı Farklı Hikâyelerden Derlenir

Facebook Yokken Buralar Tarlaydı

Facebook Yokken Buralar Tarlaydı

Sanal dünyanın çarpıcılığı Facebook Yokken Buralar Tarlaydı kitabında sizlere sunulur. Kitap özellikle iyi bir gözlem gücüyle yazılmıştır. Olaylar kişilerin hayatlarını anlatır. Beğeni alanlar ve paylaşım yapanların gerçekleri gösterilir. Gündem her saniye değişirken hayattan ders çıkaranların öyküsüdür. Ülke gündeminde yer alan konulara değinilir.

Yazar Gürbüz Evren tarafından kaleme alınan eser gerçekleri dünya gözüyle sizlere sunar. Olay aslında sanal boyut ve gerçek dünyanın yüzleşmesidir. Ülke sorunları ve paylaşımların etkisi gerçek nedenlerle gün yüzüne çıkarılır. Olay nedeni sadece yaşanılanlar değildir. Yaşanmışlığın ardında yatanlar vardır. Kişiler aslında gerçekleri ararken kendilerinden bir şey katar.

Kitap kendi içerisinde gerçekleri sunar. Yazar Gürbüz Evren olayların perde arkasını sergiler. Yaşanmışlık ve gerçekler vardır. Sanal site dünyası her şeyi ile anlatılır. Facebook her şeyi ile masaya yatırılır. Kitap özgün bir anlatımla yazılmış ve büyük bir beğeni kazanmıştır. Okumanızı tavsiye ederiz. Eleştirmenler kitap hakkında önemli şekilde okunmasını tavsiye edici notlar eklemiştir.

Yazar: Gürbüz Evren

Kitap: Facebook Yokken Buralar Tarlaydı

ISBN:  9789752679467

Sayfa Sayısı: 128

Baskı Yılı: 2014

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*