Yeni bir serüvene adım atabileceğiniz oldukça farklı ve kaliteli bir eser. Cinayetin İllüzyonu kökleri Mısır’a kadar uzanan eşsiz bir olayı okurları ile buluşturuyor.Amatör bir dedektifin başına gelen serüven dolu olaylar içerisinde bu kitabı kısa sürede bitireceksiniz.

Nasıl bittiğini dahi anlamadan okuyabileceğiniz harika bir eser. Orta Doğu içerisinde yer alan oldukça farklı bir ülke olan Mısır yıllar boyunca esrarengiz olaylar ile karşı karşıya kalmış bir şehir.

Bu şehir içerisinde yaşanabilecek yepyeni bir serüven ve çok daha fazlası. Carol McMcleary tarafından kaleme alınan bu muhteşem eser kitaplığınız içerisinde mutlaka var olmalı.

Firavunlar ülkesinde yaşanan esrarengiz olaylar ve birbirin ardına sürüp giden olağan üstü bir hayat. Çok daha fazlası için mutlaka okumanız gereken bir kitap.

Cinayet İllüzyonu

Cinayet İllüzyonu

Cinayetin İllüzyonu Aralanıyor

Seksen günde devri âlem yapmak için maceraya atılan kahramanımızın rotası biranda beklenmedik bir cinayet sonucunda tamamen değişir. Bu değişim ile birlikte olaylar çok daha farklı bir boyuta geçer.

Sürükleyici anlatımın en güzel örneklerinin verildiği Cinayetin İllüzyonu sizi kendisine bağamla noktasında oldukça başarılı olacak.

Carol McMcleary kaleminden çıkan bu harka eser sayesinde daha önce hiçbir yerde karşılaşmadığınız bir maceraya atılacaksınız.

Kökleri Mısır’a Uzak Doğu’ya kadar uzanan bu muhteşem olay örgüsüne daha yakından bakmak için acele edin. Beklentilerinizi karşılayacak, sizi çok şaşırtacak ve kısa sürede peşinden koşturmayı başarabilecek bir eser.

Yazar: Carol McMcleary

Eser: Cinayetin İllüzyonu

Basım Yılı:  2014

Sayfa Sayısı:  432

ISBN: 9789751033505

Etiketler:

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*