Erkek dediğin güçlüdür, akılcıdır, dirayetlidir, savaşçıdır… Kadın dediğin ise duygusaldır. Kendi içerisinde ki dünyada hep yaşar hassas, narin, kırılgan ve zariftir. Hassas ve yumuşak olan ne varsa kadından yanadır kısaca. Peki, kadın bu duygusallığını yitirirse bir gün ne olur? Ortaya karanlık çıkar. Mutlu bir aşk uyur ve Aşk Uykusu başlar. Aşkın yerine intikam, nefret, kin, mücadele ve en önemlisi acı gelir. Kadın acısını dağıtmak için karanlığı kullanır ve o zaman da aşk biter.

Gerçekten hayatta yaşanmış bir hikayeden yola çıkılarak kaleme alınan Aşkın Uykusu bir kadının yaşam mücadelesini anlatıyor. Sevdiği bir adamdan ayrılmanın, araya başka kadınların girmesinin, aldatılmanın bir kadın için ne demek olduğu sürükleyici bir şekilde kaleme almış Mehmet Coşkundeniz.

Bir Şüphe ile Başlayan Aşk Uykusu

Aşk Uykusu

Aşk Uykusu

Daha çok gazetelerin aşk köşelerinden aşina olduğunuz ve ilişkiler üzerine yazdığı yazılarla bugün birçok insana faydası dokunan Mehmet Coşkundeniz yıllardır sürekli işlediği bir konu olan aşkı bu sefer bir köşe yazısı yerine bir aşk romanı ile okurlarının sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Coşkundeniz ilgisini çeken gerçek bir aşk hikayesi ile karşılaşınca bunu merak etmiş ve sonuna bir roman olarak edebiyat dünyasına sunmuş. Son günlerin en çok dikkat çeken aşk romanlarından olan ve kimi zaman neşelendiren kimi zaman hüzünlendiren bu gerçekçi aşk romanın Coşkundeniz sizi satır aralarında geçmişinize götürecek.

Yazar: Mehmet Coşkundeniz

Kitap: Aşk Uykusu

ISBN: 6054994595

Sayfa Sayısı: 296

Yayın Yılı: 2014

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*