İlerleyen yıllarda, gelecek günlerde neler yapacağınızı siz dahi kimse bilemez. Hep gelecek üzerine varsayımlar ve tahminler yapılır. Böyle böyle insan yaşar. Mutlu olmaya ve güzel bir gelecek kurmaya çalışır. Gelecek hep varsayımlar üzerineyse siz şimdiden gelecekte ki size not bırakabilir misiniz? Üstelik bırakacağınız notta öldüreceğiniz insanların adını? Bu pek mümkün görünmüyor ancak usta yazar Daniel Palmer bunu zekasıyla ve kalemiyle birleştirip mümkün bir hale getiriyor.

Büyük bir zevkle ve iştahla okuyacağınız bilim kurgu, aksiyon türünde ki bu sürükleyici roman sizi bir girdap gibi içine çekecek ve olayları zihninizde gerçekmiş gibi yaşayacaksınız. Mükemmel kurgusu ile birlikte geçmiş ve gelecek arasında geçişler yapan, akıcı dile ile sizi sıkmayan Akıl Oyunları romanı bugüne kadar okuduğunuz kitaplardan çok farklı.

Gelecekten Geçmişe Not Akıl Oyunları

Akıl Oyunları

Akıl Oyunları

Romanın ana karakterlerinden olan Charlie Giles büyük bir şirkette üst düzey yönetici olarak çalışıyor. Başarılarla dolu bir hayatı ve bol kazançlı bir işi ile her insan gibi sıradan bir şekilde yaşayan Charlie bir gün kendisinin yazdığı bir notu fark eder. Notu kendisinin yazdığından emindir ancak ne zaman yazdığını ve niçin böyle bir şey yazdığını hatırlayamaz.

Çünkü notta öldürmesi gereken insanların adı yazılıyordu ve bunlardan biri en yakın arkadaşıydı. Akıl Oyunları ile dolu bir maceraya atılan Charlie bu notun gizemini çözmek için kendi aklını labirentinde arayışlara başlar.

Yazar: Daniel Palmer

Kitap: Akıl Oyunları

ISBN: 6054629367

Sayfa Sayısı: 456

Yayın Yılı: 2013

Etiketler:

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*